Akyaka Ulaşım

Akyaka'ya kara yolu ile gelecekseniz Muğla'yı geçtikten sonra Marmaris istikametine doğru giderken yaklaşık olarak 28’inci km de yolun sağındaki Akyaka sapağını geçirmeyiniz. (Yeni yapılan Akyaka girişi, eski girişin biraz daha aşağısında kalıyor).

Yine kara yolu ile bu sefer Antalya, Fethiye, Marmaris istikametinden Muğla'ya doğru geliyorsanız artık yolun sağında Akyaka girişi mevcut, giriş ana yolun altından geçiyor ve Akyaka ulaşıyorsunuz. Yollar ve girişler bu sene yapıldı. Hiç zorluk çekmeyeceksiniz.

Hava yolunu tercih ediyorsanız en yakın hava alanı Dalaman Havaalanı’dır. THY ve diğer havayollarının tarifeli seferlerine göre Dalaman havaalanından HAVAŞ’a ait Marmaris giden servis otobüsleri ile Gökova dörtyol kavşağına ulaşabilirsiniz. Dörtyol’da bulunan Akyaka taksi durağıdan taksiler ile Akyaka'ya ulaşabilirsiniz.

Artık Akyaka taksi durağı Dalaman havaalanında hizmet vermektedir. Her uçak seferinde Akyaka taksi durağına ait taksilerini bulmak mümkündür.
Ayrıca Dalaman- Muğla otobüslerinden yararlanabilir ve Dörtyol kavşağında inebilirsiniz.

Eğer tercihiniz Bodrum havaalanı olursa, yine sorunsuz olarak Akyaka'ya ulaşmanız mümkündür. Tarifeli uçak seferlerine göre Muğla Büyükşehir Belediyesine ait Muttaş toplu taşımaya ait otobüsler ile Muğla otogarına ulaşmanız mümkün.

Muğla otogarından yarım saat aralıklarla çalışan Muğla Büyükşehir Belediyesi Akyaka otobüsleri ile Akyaka'ya ulaşabilirsiniz

Eğer Antalya istikametinden otobüs ile geliyorsanız dörtyol denilen Gökova kavşağında inmeniz gerekmektedir. Akyaka taksi durağının araçları ile konaklayacağınız yere ulaşabilirsiniz

Akyaka'ya ulaşım imkânı çoktur ve kolaydır. Ancak Akyaka'ya geldikten sonra gördüğünüz o cennetten ayrılmak çok zordur.
Deneyin, yaşayın sizde hak vereceksiniz.

HOŞGELDİNİZ

Sizleri Huzurhan Otel Turizm Tesisimiz'de Ağırlamaktan Mutluluk Duyacağız.